Nematomos dantų tiesinimo kapos

Patogumas. Estetika. Greitis. Šie žodžiai su ortodontija neturėjo nieko bendro iki to momento, kol rinkoje atsirado nematomos tiesinimo kapos. Šis šiuolaikiškas dantų tiesinimo būdas yra alternatyva breketams. Nors breketų pagalba galima pasiekti puikius rezultatus, daugelis pacientų nepageidauja fiksuotų ortodontinių aparatų dėl kelių esminių priežasčių: neestetiškos išvaizdos, sukeliamo skausmo, sudėtingos priežiūros, dažnų vizitų pas gydytoją ir kitų priežasčių. Nematomos tiesinimo kapos padeda išvengti tokių nepatogumų.

Ši unikali dantų tiesinimo technika pagaminta iš skaidrios medžiagos, todėl yra nepastebima ant dantų. Nematomos kapos sukėlė tikrą revoliuciją dantų tiesinimo srityje ne tik dėl nepriekaištingos estetikos, bet ir dėl to, kad yra nuimamos, patogios ir užtikrina trumpesnę gydymo trukmę. Susikurti naują įvaizdį ir tiesinti dantis dar niekada nebuvo taip paprasta.

KAIP TAI VEIKIA?

Gydymą skaitmeniniu būdu planuoja net trys specialistai: ortodontas, ortodontas-konsultantas Italijoje ir techninis vadovas. Parengus detalų planą, pagal nuimtus dantų lankų atspaudus, dantų technikai pagamina reikiamą skaičių individualių kapų, kurias reikia keisti taip, kaip nurodė gydytojas (maždaug kas dvi savaites). Kiekviena kapų pora palaipsniui tiesina dantis mechaniškai juos spausdama, kol pasiekiama svajonių šypsena. Ši inovatyvi dantų tiesinimo sistema suteikia galimybę tiesinti dantis ir formuoti taisyklingą sąkandį be jokio diskomforto.

 

 

KAPŲ PRIVALUMAI

 

NEMATOMOMOS KAPOS BREKETAI
Nematomos +
Nesukelia skausmo / diskomforto +
Nuimamos +
Patogi priežiūra +
Apsilankymai kas mėnesį +
Tinka sportuojantiems +
Tinka keliaujantiems +

Kitos istorijos