Vakar

Man ir mano žmonai Vingio parkas, šalia kurio gyvenome, buvo* dalis gyvenimo. Ir ne tik dėl žalumos. Čia mes bendravome ir juokėmės, sportavome ir ilsėjomės, atradome ir mokėmės. Tiesiog džiaugėmės radę vietą, kurioje gyventi gera. Kita mūsų gyvenimo dalis buvo* – darbas. Mėgavomės profesine veikla kasdien – bendravome, juokėmės, atradome ir mokėmės.

Pastebite panašumų?

Mes pastebėjome. Todėl Vingio parkas tapo mūsų klinikos simboliu. Suteikę jai Vingio vardą siekėme „vingiško“ jausmo tiek sau, tiek mūsų pacientams – tapome klinika, kuri yra draugiška, dėmesinga, atvira, aktyvi ir nuolat tobulėjanti.

* ne tik buvo, bet ir yra.

Šiandien

Esame viena iš stipriausių klinikų implantologijos ir protezavimo srityje. Tuo asmeniškai rūpinuosi aš, klinikos įkūrėjas ir vadovas, Audrius Čaplikas.

Nors kolegos mane laiko idėjų „generatoriumi“, aš save laikau aiškią viziją turinčiu profesionalu. Ilgą laiką aktyviai domėjausi (ir vis dar domiuosi) pasaulinėmis implantavimo bei protezavimo naujovėmis, todėl šiandien savo pacientams siūlome net keturis skirtingo kainos lygio aukščiausios kokybės implantus.

Lygiai taip pat aukščiausios kokybės teikiame ir kitas odontologines paslaugas – dantų gydymas, burnos higiena, plombavimas, estetinis plombavimas, burnos chirurgija ir kt. Šių procedūrų sėkme nuoširdžiai rūpinasi tik patyrę gydytojai su atitinkama specializacija.

Visi mano ir mano komandos sprendimai vienaip ar kitaip daro įtaką mūsų esamiems ir būsimiems pacientams, tad visad vadovaujamės bendromis vertybėmis.

Malonu, kai mumis pasitiki. Atlikę naujų pacientų apklausą sužinojome, jog net 7 iš 10 pacientų į mus kreipėsi po rekomendacijos. Tai mums sako, jog pacientai vertina klinikos vertybes ir yra patenkinti mūsų darbo rezultatais.

Rytoj

Pažadame nesikeisti.

Būsime tokie pat draugiški, dėmesingi, atviri ir aktyvūs.
Nenustosime mokytis, kad nenustotumėte šypsotis.

Iki susitikimo Vingio klinikoje arba Vingio parke,
Audrius ir Marija Čaplikai

Pasirūpinsime Jūsų sveikata ir šypsena!

Mūsų sąžiningo ir nuoseklaus darbo bei Jūsų kantrybės dėka galime pasiekti pačių geriausių rezultatų. Džiaugiamės, kai užmezgame tvirtą ryšį su pacientu, nes tik esant tarpusavio supratimui, išsprendžiame net ir pačius sudėtingiausius atvejus.Visada vadovaujamės Vingio klinikos vertybėmis:

  • Asmeninis dėmesys kiekvienam. Įžengę į mūsų kliniką, įžengiate į Vingio šeimą. Siekiame glaudaus ryšio, todėl sudėtingų procedūrų eigą stebi ir kontroliuoja tas pats gydytojas.
  • Pacientas turi galimybę su gydytoju bendrauti tiesiogiai ir betarpiškai tiek gyvai, tiek telefonu.
  • Profesionalumas. Kasdienėje veikloje taikome naujausius, efektyviausius ir tik patikrintus dantų gydymo metodus. Aktyviai dalyvaujame konferencijose užsienyje, gerąją patirtį „parvežame“ į Lietuvą. Naudojame tik kokybiškas medžiagas, jas parenkame individualiai.
  • Lankstumas. Ilgametė patirtis leidžia mums atsižvelgti į paciento pageidavimus bei finansines galimybes. Visada randame sprendimus tenkinančius abi puses.

    Registruokis internetu: