Medicinos ir odontologijos klinika | Pacientams iš užsienio

Pacientams iš užsienio

Gyvenate ne Vilniuje, ar net ne Lietuvoje, ir norėtumėte greitai ir per trumpą laiką kokybiškai ir profesionaliai susitvarkyti dantis ir džiaugtis gražia bei sveika šypsena? Puikiai suprantame, kad tik trumpam grįžę į Lietuvą ar atvažiavę į Vilnių, turite itin atidžiai ir iš anksto susiplanuoti savo vizitų trukmę apsilankymui odontologinėje klinikoje.

Vingio klinika turi sukūrusi savo vidinę sistemą, kaip per trumpą laiką suplanuoti gydymo eigą bei sutrumpinti apsilankymo vizitus.

Registruotis vizitui: audrius.caplikas@gmail.com

Jums tereikia vadovautis 3 žingsniais.

1 žingsnis. Nuotolinė konsultacija (15-30min.)

Nuotolinė konsultacija „Messenger“, “Skype”, “Viber” ar kitomis Jums patogiomis programomis. Šios konsultacijos metu, remiantis pateikta rentgeno nuotrauka, kompiuterine tomografija, el. paštu Jūsų atsiųsta informacija apie dantų būklę (medicininiai įrašai, kita turima medžiaga), įvertinama išsami burnos ertmės bei dantų būklė, aptariami galimi gydymo būdai bei sudaromas preliminarus gydymo planas, numatomi reikalingi tyrimai ir konsultacijos pas kitus Vingio klinikos specialistus.

Svarbu. Konsultacijai būtina dantų rentgeno nuotrauka (pageidautina ne senesnė nei vienerių metų panoraminė dantų rentgeno nuotrauka).
Patogu. Taupantiems savo laiką, gyvenantiems kitame mieste ar šalyje.
Greita. Per 15-30 min. gausite atsakymus į Jums rūpimus klausimus bei gydymo eigą.

2 žingsnis. I gydymo etapas (šio etapo trukmė – 2-5 dienos)

Pirmojo vizito metu atliekamos visos profilaktinės ir chirurginės procedūros: atliekama profesionali burnos higiena, gydomi dantų šaknų kanalai, pašalinami nereikalingi dantys, esant poreikiui, priauginamas kaulas, įsriegiamas 1, 2 ar net visi 16 implantų bei pritvirtinamas laikinas protezas. Kai kuriais atvejais, jau šiame etape gali būti uždėti nuolatiniai protezai.

3 žingsnis. II gydymo etapas (šio etapo trukmė – 5-7 dienos)

Priklausomai nuo atlikto gydymo, po 2-6 mėnesių, antrojo etapo metu, atliekami visi protezavimo darbai: nuimami dantų antspaudai, pagaminami ir pritvirtinami nuolatiniai protezai. Jei buvo numatyta – atliekamas estetinis dantų plombavimas. Šio etapo metu reikalingi 2-3 vizitai.

    Registruokis internetu: