Medicinos ir odontologijos klinika | Sveikatos draudimas

Sveikatos draudimas

Vingio klinikoje suteikiamos visos galimybės naudotis sveikatos draudimo privalumais!

Jei Jūsų darbdavys yra apdraudęs Jus sveikatos draudimu, priklausomai nuo Jūsų draudimo bendrovės nustatytų paslaugų tipų, limitų ir kompensuojamos sumos dalies – Vingio klinikoje suteikiamos visos galimybės naudotis sveikatos draudimo privalumais! Pacientai, turintys sutartis su Lietuvos draudimo bendrovėmis, registruodamiesi privalo iš anksto įspėti registratūros darbuotojus, kad už paslaugos suteikimą nori atsiskaityti draudimu.

Taip pat norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, kad už sveikatos priežiūros paslaugas, kurių draudimo bendrovė neapmoka, pacientai turi atsiskaityti patys. Kilus klausimams ar neaiškumams, išsamesnės informacijos, kurios gydymo paslaugos apmokomos per draudimo bendroves Vingio klinikoje, prašome tiesiogiai teirautis savo draudimo bendrovėse. Vingio klinika neatsako už draudimo bendrovių sprendimus neapmokėti už suteiktas paslaugas.

Su kokiomis draudimo bendrovėmis bendradarbiauja Vingio klinika?

Vingio klinika yra pasirašiusi odontologinių ir medicinos paslaugų teikimo sutartis su:

  • Compensa Life Vienna Insurance Group SE
  • ERGO Insurance SE Lietuvos filialas
  • ADB Gjensidige
  • BTA Baltic Insurance Company, AAS filialas Lietuvoje
  • Seesam Insurance

tad už kompensuojamas paslaugas lėšos nuskaičiuojamos tiesiai nuo draudimo. Atvykus paslaugoms, su savimi reikia turėti tik asmens tapatybės dokumentą bei draudimo kortelę.

Jei draudimo sutartis nesuteikia biudžeto specifinėms paslaugoms ar viršijus sutartyje numatytus limitus, pacientas už paslaugas turi susimokėti pats pagal jam išrašomą sąskaitą-faktūrą. Kilus klausimams ar neaiškumams, išsamesnės informacijos, kurios gydymo paslaugos apmokomos per draudimo bendroves Vingio klinikoje, prašome tiesiogiai teirautis savo draudimo bendrovėse. Vingio klinika neatsako už draudimo bendrovių sprendimus neapmokėti už suteiktas paslaugas.

Išrašome sąskaitas faktūras

Net jeigu nesame sudarę sutarties su Jūsų draudimo bendrove, Vingio klinikoje už gydymo paslaugas galime išrašyti sąskaitą-faktūrą bet kuriai sveikatos draudimo bendrovei – SEB gyvybės draudimas, AB “Lietuvos draudimas”,  „If P&C Insurance AS“ filialas ir kt. – ir tuomet galėsite susigrąžinti visą arba dalį Jums kompensuojamos gydymo paslaugų sumos.

Kas yra sveikatos draudimas?

Privačiu sveikatos draudimu darbdaviai apdraudžia savo darbuotojus, taip suteikdami jiems galimybę profilaktiškai tikrintis sveikatą bei gydytis pasirinktose gydymo įstaigose, pirkti vaistus, ir už tai mokėti mažesnę dalį paslaugos kainos arba nieko nemokėti. Už tokias gydymo paslaugas pilnai, dalinai ar kt. apmoka draudimo bendrovė. Draudimo kompanijų apmokamų paslaugų sąrašą galite rasti savo draudimo sutartyje ir jos prieduose.

Kokias apdraustųjų medicinos paslaugas apmoka draudimas?

Kokias konkrečiai odontologines ir medicinos paslaugas bei kokia apimtimi apmoka draudimo bendrovė yra parašyta Jūsų sveikatos draudimo knygelėje ar kortelėje.

Ką reikia turėti su savimi norint pasinaudoti sveikatos draudimu?

Atvykus paslaugoms, su savimi reikia turėti tik asmens tapatybės dokumentą bei draudimo kortelę. Būtinai pasidomėkite, kokias gydymo paslaugas ir kokia dalimi apmoka draudimo bendrovė.

Turite papildomų klausimų? Skambinkite +370 666 33607 arba rašykite info@vingioklinika.lt.

    Registruokis internetu: