Sveikatos draudimas

Sveikos šypsenos klinika

Vingio klinikoje suteikiamos visos galimybės naudotis sveikatos draudimo privalumais!

Jei Jūsų darbdavys yra apdraudęs Jus sveikatos draudimu, priklausomai nuo Jūsų draudimo bendrovės nustatytų paslaugų limitų ir kompensuojamos sumos dalies – Vingio klinikoje turite galimybę mokėti mažesnę paslaugos kainos dalį arba odontologinis gydymas gali būti nemokamas! Taip pat yra galimybė išsirašyti sąskaitą-faktūrą ir susigrąžinti visą arba dalį Jums kompensuojamos odontologinių gydymo paslaugų sumos.
Kas yra sveikatos draudimas?

Privačiu sveikatos draudimu darbdaviai apdraudžia savo darbuotojus, taip suteikdami jiems galimybę profilaktiškai tikrintis sveikatą bei gydytis pasirinktose gydymo įstaigose, pirkti vaistus, ir už tai mokėti mažesnę dalį paslaugos kainos arba nieko nemokėti. Už tokias gydymo paslaugas apmoka draudimo bendrovė.

Kokias apdraustųjų odontologines paslaugas apmoka draudimas?

Paprastai draudimo bendrovės dalinai ar pilnai apmoka tokias odontologinio gydymo paslaugas:

Konkrečiai, kokias odontologines paslaugas ir kokia apimtimi apmoka draudimo bendrovė yra parašyta Jūsų sveikatos draudimo knygelėje ar kortelėje, pvz., profesionali burnos higiena, dantų balinimas, dantų gydymas be protezavimo ir pan. Beje, nedaug draudimo bendrovių apmoka implantologijos išlaidas.

Su kokiomis draudimo bendrovėmis bendradarbiauja Vingio klinika?

Vingio klinika yra pasirašiusi odontologinių paslaugų teikimo sutartį su „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“, tad už kompensuojamas odontologines paslaugas nieko nereikia mokėti. Atvykus paslaugoms, su savimi reikia turėti tik asmens tapatybės dokumentą bei draudimo kortelę.

Vingio klinikoje už paslaugas galite atsiskaityti savo lėšomis. Išrašysime sąskaitą faktūrą bet kuriai sveikatos draudimo bendrovei ir tuomet galėsite susigrąžinti Jums kompensuojamą pinigų sumą. Dirbame su visomis sveikatos draudimo bendrovėmis: SEB gyvybės draudimas, Ergo Life Insurance SE, ADB „Gjensidige”, AB “Lietuvos draudimas”,  „If P&C Insurance AS“ filialas, BTA draudimas ir kiti.

Ką reikia turėti su savimi norint pasinaudoti sveikatos draudimu?

Atvykus paslaugoms, su savimi reikia turėti tik asmens tapatybės dokumentą bei draudimo kortelę. Būtinai pasidomėkite, kokias odontologines paslaugas ir kokia dalimi apmoka draudimo bendrovė.

Turite papildomų klausimų? Skambinkite +370 692 38498 arba rašykite [email protected]