Medicinos ir odontologijos klinika | Užbaigiame implantacijos ir protezavimo procedūras, pradėtas kitose šalyse

Užbaigiame implantacijos ir protezavimo procedūras, pradėtas kitose šalyse

Kokių gamintojų implantai naudojami Vingio klinikoje?

Sužinokite daugiau, ką daryti, jei kitoje šalyje pradėjote implantacijos-protezavimo procedūrą, o užbaigti norite Lietuvoje.

Itin didelė originalių titano implantų prigijimo tikimybė

Dantų implantacija – tai pažangiausia technologija, norint atstatyti prarastą dantį nešlifuojant bei kitaip nepažeidžiant šalia esančių dantų bei atkuriant dantų funkcijas.
Danties implantas – tai nedidelis metalinis varžtelis, chirurginiu būdu įsriegiamas į žandikaulį. Taip pakeičiama prarasta danties šaknis. Dantų implantai dažniausiai gaminami iš titano. Šis metalas labiausiai tinka žmogaus organizmui: nesukelia alerginės, atmetimo reakcijos, puikiai suauga su žandikaulio kaulu. Žmogaus organizmas šį pakaitalą priima kaip savą audinį.

Vingio klinikoje naudojami tik aukščiausios kokybės originalūs titano implantai, pelnę tiek gydytojų, tiek ir pacientų pasitikėjimą bei atitinkantys visus aukščiausius medicinos standartus. Todėl ir yra tokia didelė – iki 98-99 proc. – implantų prigijimo tikimybė.

Užbaigiame implantacijos ir protezavimo procedūras, pradėtas kitose šalyse

Gana dažna situacija Vingio klinikoje – pacientas kitoje užsienio šalyje pradėjo implantacijos procedūrą, o užbaigti implantaciją ir/arba protezavimą nori Lietuvoje. Kreipiasi pacientai, pradėję tokias procedūras Vakarų Europos šalyse, Ukrainoje, Turkijoje, Baltarusijoje, Rusijoje ar kt. Arba dar kita dažna situacija – protezavimo ar implantacijos darbai pradėti kitoje Lietuvos klinikoje, kurios jau nebėra, ar pasikeitė gydytojas – ir nori užbaigti procedūras būtent mūsų klinikoje.

Kadangi dirbame su dauguma pagrindinių, žinomų implantų gamintojų iš viso pasaulio, galime protezuoti ne tik skirtingų gamintojų implantus, tačiau ir užbaigti tvarkyti sudėtingus, kompleksinius atvejus, netgi atlikti perimplantavimą, perprotezavimą ar „remontą“. Jei reikia – turime arba užsakome papildomai reikiamus instrumentus, detales ar įrangą, reikalingas užbaigti kitur pradėtas procedūras. Kiekvienoje individualioje situacijoje visada padedame rasti optimalų variantą ir išsprendžiame net ir labai sudėtingas situacijas.

Atliekame periimplantito, nesėkmingų implantacijų bei jų sukeltų komplikacijų gydymą

Retais atvejais pasitaiko komplikacijų po anksčiau atlikto gydymo implantais. Viena jų – periimplantitas – audinių apie implantą uždegimas. Dėl jo stipriai padidėja rizika netekti implanto. Kitos pasitaikančios problemos: kaulo tirpimas apie implantus, dantenų uždegimas, implantų, protezų lūžiai ir kt.
Tai gali nulemti tiek prasta burnos higiena, tiek ir techninės priežastys – netinkamų medžiagų parinkimas, tiek ir specialisto neprofesionalumas ar reikiamos patirties stoka.

Dirbame su dauguma pagrindinių, žinomų implantų gamintojų

Yra tūkstančiai implantų sistemų gamintojų pasaulyje. Kaip ir daiktai, taip ir implantai: vieni yra populiaresni, kiti – ne tokie paklausūs. Pasaulyje visų pripažįstami ir vertinami Straumann (Šveicarija), Nobel Biocare (Švedija), 3i, Dentsply (Friadent, Xive, Ankylos), Astratech (JAV).
Lietuvoje vieni populiariausių – Straumann implantai. Jie pasižymi ypatinga kokybe, tad ir jų kaina yra kiek aukštesnė. Verta paminėti, jog maža kaina ne visada reiškia mažą kokybę. Ir atvirkščiai: aukšta kaina ne visada užtikrina kokybę. Didžiąją sėmės dalį užtikrina gydytojo odontologo, kurį pasirinkote, profesionalumas.
Mes dirbame su dauguma pagrindinių implantų gamintojų. Įprastai renkamės iš Straumann (Šveicarija), Medentika (Vokietija), MegaGen (P. Korėja) ir Neodent (Brazilija).
Dirbame ir su kitų gamintojų implantais: Nobel Biocare, BioHorizons, Osstem, MIS, Zimmer Biomet, Dentis, Implant Direct, Dentsply, AlphaBio, Humana, HI-TEC, Apha Dent, Medentika, K3Pro Dental, NeoBiotech, Osstem (Hiossen), Ankylos, CAMLOG, Dentsply Sirona / Xive, Euroteknika (ETK), Implant Direct, DTI, ACE Surgical, BICON, Dentium, Thommen Dental.
Kaip žinoti, kurio gamintojo implantai labiausiai tinkami būtent Jums? Vingio klinikoje Jus konsultuojantis ir gydantis odontologas, Jums pageidavus, supažindins su visais implantų gamintojais, su kuriais jis dirba, ir konsultacijos metu parinks optimalų kainos ir kokybės variantą.

Dantų implantų rinkoje pasitaiko neoriginalių implantų, tad nebijokite klausti odontologo

Kaip ir drabužių rinkoje, taip ir implantologijos srityje pasitaiko atvejų, kai implantai padirbinėjami. Neaiškios reputacijos firmos, kuria savus dantų implantus. Dažniausiai jų kokybė būna tikrai prasta. Pasidomėkite, kokios firmos implantus naudoja Jūsų odontologas. Tokio tipo informaciją atskleisti jis privalo. Net jei iš pirmo žvilgsnio dantų implantai atrodys patvarūs, gali būti, jog jų gyvavimas baigsis po kelerių metų. Odontologijos klinikos dantų implantavimo garantas jau bus pasibaigęs ir Jums iš naujo teks naudotis implantavimo paslaugomis.
Niekada nebijokite klausti odontologo, kokias priemones jis naudoja, kokia jo implantavimo patirtis ar net paprasčiausiai, kokiame universitete jis studijavo. Pasidomėkite, kokia garantija yra suteikiama implantams. Tai Jūsų sveikata – rūpinkitės ja atidžiai.

Patyrę gydytojai odontologai, originalios bei kokybiškos medžiagos – mažiau problemų ir komplikacijų

Vingio klinika – moderni, nuolat tobulėjanti odontologijos ir implantologijos klinika, subūrusi ypač patyrusią ir profesionalią gydytojų odontologų, implantologų, protezuotojų bei kitų specialistų komandą. Naudojame tik aukščiausios kokybės originalius titano implantus bei medžiagas, atitinkančias visus aukščiausius medicinos standartus.

Vingio klinikoje naudojamiems implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.

Turite papildomų klausimų? Skambinkite +370 692 38498 arba rašykite info@vingioklinika.lt

Daugiau patarimų

    Registruokis internetu: