Medicinos ir odontologijos klinika | Dantų tiesinimas kapomis

Dantų tiesinimas kapomis

Odontologas: keičiantis šypsenai, keičiasi ir asmenybė

Atėjus į kirpyklą, pirmiausia atkreipiame dėmesį į kirpėjo šukuoseną, tiesa? Jei matome idealiai sutvarkytus specialisto plaukus, drąsiai jam patikime ir savuosius. Ši paprasta taisyklė galioja naudojantis ir kitomis paslaugomis – ne išimtis ir odontologija. Susitikus su Vingio klinikos gydytoju odontologu Audriumi Čapliku, neįmanoma nepastebėti nepriekaištingos odontologo šypsenos. Tokios, kokią visuomet svajojote turėti ir Jūs. Gal metas svajonėms virsti atvaizdu veidrodyje?

Gydytojo rankose – paciento svajonė

Ortodontinis gydymas nėra ta sritis, kuriai ryžtamasi spontaniškai. Prieš pradedant dantų tiesinimą, visų pirma, pacientai labai atidžiai renkasi specialistą, kuriam patikės gydymą. Atsižvelgiama tiek į odontologo profesionalumą, tiek į pačią asmenybę. Gydytojui keliamus lūkesčius galima puikiai suprasti, juk pacientas patiki ne tik savo laiką, investicijas, bet ir… didžiausią svajonę.

Gydytojas odontologas Audrius Čaplikas aukšto lygio profesinius gebėjimus jau įrodė išspręsdamas ne vieną itin sudėtingą ortodontinį atvejį, tiesinant dantis nematomomis kapomis. Nematomos kapos – tai pažangi ortodontinė technika, padedanti sukurti harmoningą šypseną be fiksuotų aparatų. Taip, supratote teisingai: nuo šiol yra galimybė tiesinti dantis ir koreguoti sąkandį be breketų – nepastebimai, neskausmingai ir greitai. Ši ortodontinė technika stebina ne tik ypatinga estetika, bet ir stulbinančiais rezultatais, kurie pasiekiami paeiliui keičiant individualiai pagamintas skaidrias kapas. „Kerinčią šypseną gali turėti kiekvienas. Pats tuo jau įsitikinau ir galiu nuraminti pacientus – nematomos kapos padeda išspręsti net ir labai komplikuotus atvejus. Tai yra ypač patogus būdas išsilaisvinti nuo slegiančių kompleksų“, – kapų ypatumus aptaria odontologas.

Kapos ar breketai?

Pasiteiravus gydytojo odontologo A. Čapliko nuomonės, kas yra pranašiau – breketai ar kapos – odontologas atrodo net kiek nustebęs, išgirdęs tokį klausimą: „Lyginant šias ortodontines technikas, galime vaizdžiai sugretinti važiavimą automobiliu ir dviračiu: abi transporto priemonės padeda pasiekti tikslą, tačiau komfortas skiriasi nepalyginamai. Analogiška situacija yra ir kalbant apie ortodontinio gydymo būdus – efektyvius rezultatus pasiekiame taikant tiek įprastą, tiek pažangią dantų tiesinimo techniką, tačiau kelias link galutinio tikslo skiriasi kaip diena ir naktis.“

Nepastebimumas ir estetiška kapų išvaizda – tik vieni iš daugelio šios metodikos privalumų. Odontologas pastebi, kad kiekvienas pacientas išskiria skirtingus kapų privalumus: vieniems esminis pliusas atrodo tai, kad kapas galima išsiimti, kitiems aktualūs retesni vizitai pas odontologą, patogumas ir kiti kriterijai. O pats gydytojas kaip vieną didžiausių kapų privalumų išskiria skaitmeninį gydymo planavimą, kuris užtikrina sklandumą, nes leidžia iš anksto numatyti kiekvieną žingsnį. „Koks dantų tiesinimo būdas yra priimtinesnis – asmeninis kiekvieno paciento pasirinkimas. Kita vertus, manau, kad pagrindinė (galbūt net vienintelė) priežastis, kodėl pacientai galėtų rinktis fiksuotus ortodontinius aparatus – ne kas kitas, o informacijos trūkumas. Daugelis svajoja apie estetišką ir patogų dantų tiesinimą, tačiau net nežino, jog tokia galimybė Lietuvoje egzistuoja jau ne vienerius metus.

Šypsena – daugiau nei išvaizda

Dantis išsitiesinę pacientai vieningai tvirtina, kad estetiška šypsena atneša kur kas daugiau nei tik teigiamus išvaizdos pokyčius. Tai patvirtina ir Vingio klinikos gydytojas odontologas Audrius Čaplikas, kuris džiaugiasi galėdamas išpildyti pacientų lūkesčius ir tapti akivaizdžių pokyčių liudininku. „Mano profesija dėkinga tuo, kad kaskart matau ne tik pacientų šypsenų, bet ir asmenybių transformaciją: pasikeitus šypsenai, atsiranda daugiau drąsos, pasitikėjimo, laisvės. Sėkmės istorija nesibaigia paskutiniu vizitu pas ortodontą. Priešingai – čia ji tik prasideda. Kiekvienam pacientui linkiu, kad naują etapą lydėtų ne tik nepriekaištingai atrodanti, bet ir nuoširdi šypsena.“

Turite papildomų klausimų? Skambinkite +370 692 38498 arba rašykite info@vingioklinika.lt

Daugiau patarimų

    Registruokis internetu: