Medicinos ir odontologijos klinika | Balandžio 27 d., Medicinos darbuotojų dieną, inicijuojame socialinę iniciatyvą

Balandžio 27 d., Medicinos darbuotojų dieną, inicijuojame socialinę iniciatyvą

Bus suteikta nemokama odontologinė ir medicininė pagalba socialiai pažeidžiamiausiems! 

Vingio klinikos įkūrėjai gyd. Audrius Čaplikas ir Marija Čaplikienė bei visa klinikos komanda nuo pat klinikos įkūrimo buvo neabejinga neįgaliesiems vaikams ir suaugusiems, senjorams. 

Šį pavasarį planavome oficialų klinikos filialo Kauno g. 22 atidarymą, tik vietoje trankios šventės nusprendėme įgyvendinti socialinę iniciatyvą ir padovanoti žmonėms tai, ko jiems labiausiai reikia. Tai kartu yra labai simboliška. Išsirinkę datą pamatėme, kad balandžio 27-oji – medicinos darbuotojų diena. Matome didelę prasmę šią reikšmingą dieną skirti svarbiai medicinos darbuotojų misijai – prisidėti prie medicininės pagalbos sunkiai besiverčiantiems žmonėms.

Tad balandžio 27-ą, šeštadienį nuo 9 iki 18 val., Vingio klinika atvers duris ir teiks nemokamą odontologinę ir medicininę pagalbą socialiai pažeidžiamiausiems – vaikams, neįgaliesiems, senjorams. Planuojame priimti iki 100 pacientų, kuriuos atrinkti padeda iniciatyvos partneriai: „SOS vaikų kaimai“, „Gelbėkit vaikus“, „Mamų unija“, Lietuvos neįgaliųjų draugija ir kitos pažeidžiamiausiais mūsų visuomenės nariais besirūpinančios organizacijos. 

Prisidėkite prie sveikesnės bei laimingesnės bendruomenės ir Jūs! Pasidalinkite su draugais, kurie galėtų pasinaudoti šia unikalia proga. Paskubėkite – vietų skaičius ribotas ir laisvi laikai greitai pildosi! Būtina išankstinė registracija!

Numatytą dieną bus galima nemokamai pasikonsultuoti pas odontologą dėl dantų gydymo, protezavimo, implantacijos ir pan., pasidaryti panoraminę dantų nuotrauką, gauti greitąją odontologinę pagalbą. Bus būtina pateikti dokumentą, patvirtinantį, kad esate neįgalus, socialiai remtinas ar senjoras.

Daugiau informacijos tel. +370 699 33607 arba info@vingioklinika.lt.

Daugiau naujienų

    Registruokis internetu: