Medicinos ir odontologijos klinika | Specialios sveikatos ištyrimų programų kainos!

Specialios sveikatos ištyrimų programų kainos!

2024 m. kovo 26 d.

Puikios galimybės pasitikrinti sveikatos būklę ir pasirūpinti užkertant kelią ligoms bei laiku pastebint organizmo pokyčius.

Siūlome rinktis iš trijų profilaktinio ištyrimo programų, kurios gali įspėti apie svarbius organizmo pokyčius. Programos pasirinkimas priklauso nuo asmens savijautos, rizikos veiksnių ir asmeninių galimybių.

Pirminę ištyrimo programą sudaro tik patys svarbiausi laboratoriniai tyrimai. Paėmus kraujo atliekama 15 tyrimų – įvertinama skydliaukės, kasos, inkstų veikla, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis. Čia rasite detalesnį aprašymą: Moterų ištyrimo programos aprašymas. Vyrų ištyrimo programos aprašymas.

Vidutinė ištyrimo programa sudaryta iš dažniausiai skiriamų pačių svarbiausių 26 laboratorinių tyrimų. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, cholesterolio dalių, trigliceridų ir cukraus kiekis, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitamino D kiekis. Čia rasite detalesnį aprašymą: Moterų ištyrimo programos aprašymas. Vyrų ištyrimo programos aprašymas.

Išplėstinę ištyrimo programą rekomenduojama pasirinkti tiems, kurie jaučia poreikį išsitirti „visą organizmą“. Ši programa išsiskiria labai plačiu laboratorinių tyrimų spektru. Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai, vitaminas D. Atliekami ne tik patys svarbiausi ir dažniausiai skiriami laboratoriniai tyrimai, bet ir retesni – įvertinantieji širdies kraujagyslių sistemos būklę, kai kurie vėžiniai žymenys ir kt. Čia rasite detalesnį aprašymą: Moterų ištyrimo programos aprašymas. Vyrų ištyrimo programos aprašymas.

Moters hormonų ištyrimo programa. Tarsi „amerikietiški kalneliai“ – taip dažniausiai nusakoma moters būsenos kaita, kai sutrinka jos hormonų gamyba. Nuo jų darbo priklauso moters nuotaika, išvaizda, miegas, seksualinis elgesys, reprodukcinis ciklas ir kt.  Atlikus šį tyrimą galima iš esmės pagerinti savo gyvenimo kokybę: išmokti tinkamai reaguoti į būsenos pasikeitimus, o prireikus kreiptis pagalbos į medikus.

Klinikos privalumai:

  • greitas patekimas;
  • dėmesingas ir profesionalus aptarnavimas;
  • atidumas kiekvienam pacientui;
  • išsamus šeimos gydytojo kraujo tyrimų rezultatų aptarimas, rekomendacijos tolimesniam gydymui ir profilaktikai.

Specialios sveikatos ištyrimų kainos galioja galioja iki 2024.07.31 d. Tyrimai atliekami Vingio klinikoje Kauno g. 22, Vilniuje. Būtina išankstinė registracija.

Daugiau informacijos tel. + 370 666 33607 arba el. paštu info@vingioklinika.lt

 

 

 

Daugiau specialių pasiūlymų

    Registruokis internetu: