Specialistai

Audrius Čaplikas
Audrius Čaplikas

Klinikos įkūrėjas ir idėjų generatorius. Gydytojas odontologas – implantologas. Specializuojasi dantų protezavimo ir implantavimo srityse. Randa sprendimus sudėtingiems estetiniams ir funkciniams atvejams. Darbo patirtis nuo 2010 metų.

Marija Jagminaitė-Čaplikienė
Marija Jagminaitė-Čaplikienė

Gydytoja odontologė, kuri specializuojasi šaknų kanalų gydyme. Taip pat atlieka dantų plombavimą, burnos higieną bei vaikų dantų gydymą. Visi pacientai jaučiasi apglėbti ramybe ir šiluma. Darbo patirtis nuo 2011 metų.

Laura Sviglinskienė
Laura Sviglinskienė

Burnos higienos ir dantų balinimo specialistė. Rūpinasi estetinių restauracijų priežiūra. Nuolat tobulinasi, domisi įvairiomis naujovėmis, jas išbando ir pritaiko tinkamiausias savo pacientams. Aktyviai motyvuoja teisingai rūpintis burnos sveikata. Darbo patirtis nuo 2012 metų.

Martynas Pempė
Martynas Pempė

Ryžtingas ir žingeidus gydytojas odontologas. Atlieka terapinės odontologijos darbus ir ypatingai domisi mikroprotezavimu. Darbo patirtis nuo 2017 metų.

Gintarė Žmuidinavičienė
Gintarė Žmuidinavičienė

Nuolat Lietuvoje ir užsienyje besitobulinanti gydytoja odontologė, estetinio dantų plombavimo ir protezavimo specialistė. Grožis gimsta jos kuriamose šypsenose. Darbo patirtis nuo 2014 metų.

Justė Strups
Justė Strups

Gydytoja burnos chirurgė – implantologė. Išdygusių ar neišdygusių protinių dantų šalinimas, implantacijos, kaulo priauginimas, cistų šalinimas ir kitos sudėtingos chirurginės operacijos – visa tai ji sugeba geriausiai. Darbo patirtis nuo 2010 metų.

Rokas Borusevičius
Rokas Borusevičius

Gydytojas periodontologas- implantologas, būsimas mokslų daktaras. Dantenų ir kaulo plastika bei regeneracija – jo „arkliukas“. Roko dėka net ir labai sunkaus laipsnio periodontitas („parodontozė“) „pasiduoda“ gydymui. Darbo patirtis nuo 2014 metų.

Rūta Raginytė
Rūta Raginytė

Rami ir švelni, bet atkakli ir siekianti tikslo bei nepriekaištingo rezultato gydytoja odontologė. Specializuojasi šaknų kanalų gydyme ir dantų funkciniame – estetiniame plombavime. Darbo patirtis nuo 2014 metų.

Božena Sesicka
Božena Sesicka

Gydytojo odontologo asistentė. Rūpestinga, paslaugi, maloniai pasitinkanti ir išlydinti pacientus.

Dalia Paliulienė
Dalia Paliulienė

Iš administratorės Dalios visada sulauksite šypsenos ir malonaus bei šilto bendravimo.

Diana Zumerienė
Diana Zumerienė

Gydytojo odontologo asistentė. Dėka jos darbas vyksta sklandžiai ir greitai. Apsukri, reikalus sprendžia operatyviai. Visada vietoje ir visada laiku.

Šiuo metu išėjusi motinystės atostogų.