Specialistai

Audrius Čaplikas
Audrius Čaplikas

Klinikos įkūrėjas ir idėjų generatorius. Gydytojas odontologas – implantologas. Specializuojasi dantų protezavimo ir implantavimo srityse. Randa sprendimus sudėtingiems estetiniams ir funkciniams atvejams. Darbo patirtis nuo 2010 metų.
Licencijos nr. OPL – 03711

Marija Jagminaitė-Čaplikienė
Marija Jagminaitė-Čaplikienė

Gydytoja odontologė, kuri specializuojasi šaknų kanalų gydyme. Taip pat atlieka dantų plombavimą, burnos higieną bei vaikų dantų gydymą. Visi pacientai jaučiasi apglėbti ramybe ir šiluma. Darbo patirtis nuo 2011 metų.
Licencijos nr. OPL – 03871

Laura Sviglinskienė
Laura Sviglinskienė

Burnos higienos ir dantų balinimo specialistė. Rūpinasi estetinių restauracijų priežiūra. Nuolat tobulinasi, domisi įvairiomis naujovėmis, jas išbando ir pritaiko tinkamiausias savo pacientams. Aktyviai motyvuoja teisingai rūpintis burnos sveikata. Darbo patirtis nuo 2012 metų.
Licencijos nr. BPL – 05974

Martynas Pempė
Martynas Pempė

Gydytojas odontologas, kuris kruopščiai ir atsakingai atlieka dantų gydymą, plombavimą bei mikroprotezavimą.
Minimaliai invazyvios restauracijos (keramikos užklotai ir laminatės) – tai sritis, kuria Martynas domisi labiausiai.
Licencijos nr. OPL – 05326

Gintarė Žmuidinavičienė
Gintarė Žmuidinavičienė

Nuolat Lietuvoje ir užsienyje besitobulinanti gydytoja odontologė, estetinio dantų plombavimo ir protezavimo specialistė. Grožis gimsta jos kuriamose šypsenose. Darbo patirtis nuo 2014 metų.
Licencijos nr. OPL – 04397

Rokas Borusevičius
Rokas Borusevičius

Gydytojas periodontologas- implantologas, būsimas mokslų daktaras. Dantenų ir kaulo plastika bei regeneracija – jo „arkliukas“. Roko dėka net ir labai sunkaus laipsnio periodontitas („parodontozė“) „pasiduoda“ gydymui. Darbo patirtis nuo 2014 metų.
Licencijos nr. OPL – 04400 ir OPL – 05053 (gydytojas periodontologas)

Gabrielė Selenytė
Gabrielė Selenytė

Jauna ir perspektyvi gydytoja odontologė Gabrielė Selenytė. Trejus metus dirbusi Vingio klinikoje kaip gydytojo odontologo asistentė, Gabrielė yra ne tik įsiliejusi į kolektyvą, bet ir puikiai supranta, kaip jaučiasi pacientai ir sugeba jiems padėti.
Licencijos Nr. OPL – 05780.

Margarita Musteikytė
Margarita Musteikytė
Gydytoja ortodontė užsiimanti sąkandžio tiesinimu breketais ir kitais ortodontiniais aparatais. Ilgametė darbo patirtis (specialiste dirba nuo 2008 m.) ir nuolatinis žinių gilinimas Europos ir JAV pasaulinėse ortodontijos konferencijose leidžia gydytojai išgydyti net ir labai sudėtingas sąkandžio patologijas, išspręsti problemas be dantų rovimo ir padėti ortognatiniams pacientams. 
Licencijos nr. OPL-3988.
Mindaugas Vaičiūnas
Mindaugas Vaičiūnas

Gydytojas burnos chirurgas – implantologas. Darbo patirtis nuo 2014 metų. Licenzijos nr. OPL-05252

Frederikas Palesikas
Frederikas Palesikas

Gydytojas burnos chirurgas – implantologas. Darbo patirtis nuo 2014 metų.

Božena Sesicka
Božena Sesicka

Gydytojo odontologo asistentė. Rūpestinga, paslaugi, maloniai pasitinkanti ir išlydinti pacientus.

Meilė Kalvaitytė
Meilė Kalvaitytė

Kruopšti, atsakinga ir motyvuota – tokia yra Vingio klinikos asistentė Meilė. Būsima gydytoja odontologė, visada pasiruošusi padėti ir turinti didelį norą tobulėti.

Marija Goloviuk
Marija Goloviuk

Rūpestinga ir atkakli, tikras geros nuotaikos ir pozityvumo užtaisas – asistentė Marija. Darbštumas ir empatija – tai savybės, kurios padeda Marijai susidoroti su kasdienėmis užduotimis dirbant.

Dalia Paliulienė
Dalia Paliulienė

Iš administratorės Dalios visada sulauksite šypsenos ir šilto bendravimo. Ji maloniai pasitinka Vingio klinikos pacientus ir atsako į jiems rūpimus klausimus tiek gyvai, tiek telefonu ar elektroniniu paštu.