Specialistai

Audrius Čaplikas
Audrius Čaplikas

Klinikos įkūrėjas ir idėjų generatorius. Gydytojas odontologas – implantologas. Specializuojasi dantų protezavimo ir implantavimo srityse. Randa sprendimus sudėtingiems estetiniams ir funkciniams atvejams. Darbo patirtis nuo 2010 metų.
Licencijos nr. OPL – 03711.

Marija Jagminaitė-Čaplikienė
Marija Jagminaitė-Čaplikienė

Gydytoja odontologė, kuri specializuojasi šaknų kanalų gydyme. Taip pat atlieka dantų plombavimą, burnos higieną bei vaikų dantų gydymą. Visi pacientai jaučiasi apglėbti ramybe ir šiluma. Darbo patirtis nuo 2011 metų.
Licencijos nr. OPL – 03871.

Karolis Gailius
Karolis Gailius

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas. Atlieka botulino injekcijas, hialurono rūgšties užpildus, taip pat bruksizmo gydymą (dantų griežimą) botulino injekcijomis. Atidus, konkretus, mokantis nuraminti, turintis puikų humoro jausmą, gerai nuotaikai įkvepiantis visą kolektyvą.
Darbo patirtis nuo 2017 metų.
Licencijos nr. MPL-17613.

Laura Sviglinskienė
Laura Sviglinskienė

Burnos higienos ir dantų balinimo specialistė. Rūpinasi estetinių restauracijų priežiūra. Nuolat tobulinasi, domisi įvairiomis naujovėmis, jas išbando ir pritaiko tinkamiausias savo pacientams. Aktyviai motyvuoja teisingai rūpintis burnos sveikata. Darbo patirtis nuo 2012 metų.
Licencijos nr. BPL – 05974.

Martynas Pempė
Martynas Pempė

Gydytojas odontologas, kuris kruopščiai ir atsakingai atlieka dantų gydymą, plombavimą bei mikroprotezavimą.
Minimaliai invazyvios restauracijos (keramikos užklotai ir laminatės) – tai sritis, kuria Martynas domisi labiausiai. Darbo patirtis nuo 2018 m.
Licencijos nr. OPL – 05326.

Gintarė Žmuidinavičienė
Gintarė Žmuidinavičienė

Nuolat Lietuvoje ir užsienyje besitobulinanti gydytoja odontologė, estetinio dantų plombavimo ir protezavimo specialistė. Grožis gimsta jos kuriamose šypsenose. Darbo patirtis nuo 2014 metų.
Licencijos nr. OPL – 04397.

Rokas Borusevičius
Rokas Borusevičius

Med. dr. gydytojas periodontologas – implantologas. Dantenų ir kaulo plastika bei regeneracija – jo „arkliukas“. Roko dėka net ir labai sunkaus laipsnio periodontitas („parodontozė“) „pasiduoda“ gydymui. Darbo patirtis nuo 2014 metų.
Licencijos nr. OPL-04400 (gydytojas odontologas),
OPL-05053 (gydytojas periodontologas).

Gabrielė Selenytė
Gabrielė Selenytė

Jauna ir perspektyvi gydytoja odontologė. Trejus metus dirbusi Vingio klinikoje kaip gydytojo odontologo asistentė, Gabrielė yra ne tik įsiliejusi į kolektyvą, bet ir puikiai supranta, kaip jaučiasi pacientai ir sugeba jiems padėti. Darbo patirtis nuo 2021 m.
Licencijos Nr. OPL – 05780.

Mindaugas Vaičiūnas
Mindaugas Vaičiūnas

Gydytojas burnos chirurgas – implantologas. Atlieka įvairias chirurgines procedūras burnoje: retinuotų protinių dantų šalinimas, žandikaulio cistų šalinimas, bedančių žandikaulių implantacijos ("VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ", All-on-6, All-on-8 metodikomis), sinuso pakėlimas, kaulo augmentacijos ir kt. Dirba komandoje su anesteziologu-reanimatologu, kai reikalinga pacientą operuoti su anestezija (pamigdymu). Darbo patirtis nuo 2014 metų.
Licenzijos nr. OPL-04419 (gydytojas odontologas),
OPL-05252 (burnos chirurgas).

Frederikas Palesikas
Frederikas Palesikas

Gydytojas burnos chirurgas – implantologas. Atlieka dantų šalinimus (išdygusių ir neišdygusių), pavienių dantų ir bedančių žandikaulių implantacijas („VISI DANTYS ANT 4 IMPLANTŲ“, All-on-6, All-on-8 metodikomis), kaulo priauginimus, sinuso pakėlimus ir įvariais kitas chirurgines procedūras. Dirba komandoje su anesteziologu-reanimatologu, kai reikalinga pacientą operuoti su anestezija (pamigdymu). Darbo patirtis nuo 2014 metų.
Licencijos nr. OPL-04412 (gydytojas odontologas),
OPL-05190 (burnos chirurgas).

Raminta Levickienė
Raminta Levickienė

Gydytoja vaikų odontologė. Atlieka ne tik mažųjų pacientų, bet ir suaugusiųjų dantų gydymą. Aktyviai dalyvauja švietimo programose ir projektuose burnos ligų profilaktikos ir sveikatinimo klausimais. Taip pat domisi dantų estetiniu bei funkciniu atstatymu. Darbo patirtis nuo 2010 m.
Licencijos nr. OPL-03753 (gydytoja odontologė),
OPL-05855 (gydytoja vaikų odontologė).

Meilė Kalvaitytė
Meilė Kalvaitytė
Kruopšti, atsakinga ir motyvuota – tokia yra Vingio klinikos gydytoja odontologė Meilė. Labai rūpestinga pacientams ir turinti didelį norą tobulėti specialistė. Atlieka dantų plombavimą, šaknų kanalų gydymą, profesionalią burnos higieną ir vaikų dantų gydymą. Darbo patirtis nuo 2022 m.
Licencijos nr. OPL-05922.
Rūta Raginytė
Rūta Raginytė

Ypatingai dėmesinga ir nuoširdžiai dirbanti gyd. odontologė, specializuojasi estetinio dantų plombavimo ir gydymo srityje. Optimaliausią ir geriausią sprendimą priima tik pasitarusi su pacientu.
Darbo patirtis nuo 2014 m.
Licenzijos nr. OPL-04416.

 Sigitas Dimgaila
Sigitas Dimgaila
Anesteziologas, reanimatologas. Rūpinasi pacientais, kurie atlieka gydymą ir procedūras taikant bendrinę nejautrą kitaip vadinamą sedacija (su pamigdymu).
Visada pozityviai nusiteikęs, labai kruopštus, savo darbą atliekantis preciziškai ir maksimaliai saugiai pacientui.
Darbo patirtis nuo 2012 m.
Licencijos nr. – MPL-18149
Gabija Gineitytė
Gabija Gineitytė

Jauna ir perspektyvi odontologė, dirbanti klinikoje nuo pat jos įsikūrimo pradžios. Trejus metus dirbusi kaip odontologo asistentė, Gabija puikiai pažįsta klinikos pacientus. Atlieka dantų protezavimą, dantų gydymą (plombavimą), dantų tiesinimą nematomomis kapomis! Darbo patirtis nuo 2021 m.

Licencijos nr. OPL-06158.

Tadas Daugėla
Tadas Daugėla
Šeimos gydytojas. Nuoširdus, rūpestingas, dėmesingas, mylintis savo darbą ir pacientus, viską daro labai atsakingai. Išklausys, įsigilins ir sieks geriausio sprendimo kartu su pacientu.
Darbo patirtis nuo 2012 m.
Licencijos nr. MPL-17674.
Božena Sesicka
Božena Sesicka

Gydytojo odontologo vyr. asistentė. Bendrosios praktikos slaugytoja. Rūpestinga, paslaugi, maloniai pasitinkanti ir išlydinti pacientus.
Licencijos Nr. SPL-52848.

Diana Zumerienė
Diana Zumerienė

Daugelio metų patirtį turinti gydytojo odontologo pagalbininkė. Ji supratinga, apsukri, pozityvi ir visada pasiruošusi padėti.

Ugnė Butkutė
Ugnė Butkutė

Veržli bei visada geros nuotaikos gydytojo odontologo asistentė, kiekvieną pacientą pasitinkanti su šypsena. Dažniausiai asistuoja profesionalios burnos higienos procedūrose.

Gedvilė Stankevičiūtė
Gedvilė Stankevičiūtė

Gydytojo odontologo asistentė, spinduliuojanti ramybe ir pasitikėjimu, apgaubianti pacientus rūpestinga globa. Asistuodama gydytojams drąsiai priima išūkius.

Morta Mačiulaitytė
Morta Mačiulaitytė

Gydytojo odontologo asistentė, būsima
odontologijos gydytoja. Kruopšti, atsakinga ir dėmesinga, visuomet pasiruošusi padėti ir pasirūpinti pacientais.

Greta Litvinaitė
Greta Litvinaitė

Bendrosios praktikos slaugytoja, profesionali, rūpestinga pacientams, švelniai atliekanti medicinines procedūras. Jos darbo etika bei nuoširdi šypsena prideda šilumos ir pasitikėjimo kiekvieno apsilankymo metu. 

Justina Griciūtė
Justina Griciūtė

Gydytojo odontologo asistentė, atsakinga,
empatiška, nuoširdi, mėgstanti tvarką bei
visada gerai nusiteikusi.

Laura Asipavičiūtė
Laura Asipavičiūtė

Laura yra atsidavusi burnos sveikatos priežiūros specialistė bei asistentė, skirianti didelį dėmesį profesionaliai ir atsakingai pacientų priežiūrai. Jos nuoširdus būdas ir puikūs bendravimo įgūdžiai padeda kurti teigiamą ir jaukią atmosferą klinikoje.

Gabriela Nausėdaitė
Gabriela Nausėdaitė

Rami, iniciatyvi gydytojo asistentė, visada mandagiai ir draugiškai bendraujanti tiek su pacientais, tiek ir su klinikos kolegomis.

Goda Zajauskaitė
Goda Zajauskaitė

Nepakeičiama ir ypač svarbi specialistė, padedanti gydytojų odontologų asistentėms ir gydytojams palaikyti sklandų klinikos darbą, rūpinasi instrumentų švara, bendra klinikos tvarka bei visa komanda.

Dalia Paliulienė
Dalia Paliulienė

Iš vyr. administratorės Dalios visada sulauksite šypsenos ir šilto bendravimo. Ji maloniai pasitinka Vingio klinikos pacientus ir atsako į jiems rūpimus klausimus tiek gyvai, tiek telefonu ar elektroniniu paštu.

Marija Goloviuk
Marija Goloviuk

Rūpestinga ir atkakli, geros nuotaikos ir pozityvumo užtaisas – vyr. administratorė Marija. Darbštumas, empatija, pozityvumas – tai savybės, kurios padeda Marijai susidoroti su kasdienėmis užduotimis dirbant.

Viktorija Sartanavičiūtė
Viktorija Sartanavičiūtė

Komunikabili ir paslaugi administratorė.
Visada pasiruošusi padėti, empatiška,
pastabi, puikiai jaučianti pacientų ir
kolegų nuotaikas.

Ieva Raugailaitė
Ieva Raugailaitė

Dalykiška, korektiška ir konkreti administratorė,
nuoširdžiai patarianti ir padedanti pacientams.

Svajūnas Masaitis
Svajūnas Masaitis

Direktoriaus pavaduotojas, dešinioji direktoriaus „ranka“, atsakinga už sklandų klinikos darbą.

Monika Limbienė
Monika Limbienė

Marketingo ir komunikacijos vadovė – energinga, pilna idėjų ir nestandartinių sprendimų.