Medicinos ir odontologijos klinika | Nauja šeimos gydytoja – Kotryna Šileikaitė

Nauja šeimos gydytoja – Kotryna Šileikaitė

Pristatome naują šeimos gydytoją Kotryną Šileikaitę, jau pelniusią puikius pacientų atsiliepimus. Šeimos gydytoja Kotryna išsiskiria aukštu profesionalumu, supratingumu ir rūpestingumu, siekdama užtikrinti pacientų gerovę ir sveikatą aukščiausiu lygiu. Gydytoja didelį dėmesį skiria ligų prevencijai bei profilaktikai. Jos darbas grindžiamas individualiu požiūriu į pacientus, siekiant suprasti jų unikalius poreikius bei rasti optimalius sprendimus sveikatos iššūkiams įveikti.

Šeimos gydytojas konsultuoja ir paskiria gydymą, išduoda medicinines pažymas apie sveikatos būklę suaugusiems (vairuotojų, darbuotojų ir kt. medicininės pažymos) ir vaikams (darželiams, mokykloms), išrašo nedarbingumo pažymėjimą, receptus kompensuojamiems ir nekompensuojamiems vaistams. Prireikus nukreipia pas tam tikrus specialistus.

Šeimos gydytojas konsultuoja ūmių ir lėtinių ligų, ligų profilaktikos ir sveikos gyvensenos klausimais, sudaro individualų sveikatos patikrinimo planą, rekomenduoja sveikatos patikrinimo ir ištyrimo programas, skiria laboratorinius ir instrumentinius tyrimusskiepus.

Kviečiame prisirašyti prie Vingio klinikos ir tapti nuolatiniu mūsų pacientu! Itin paprasta prisirašyti, daugiau informacijos rasite čia: kaip tapti Vingio klinikos pacientu.

Turite papildomų klausimų ar norite registruotis? Skambinkite +370 699 33607 arba rašykitinfo@vingioklinika.lt

Daugiau naujienų

    Registruokis internetu: